Podmínky používání webu

Správce

Mgr. Taťána Bajáková
E-mail: tana@bajaktomas.cz
Naše webová adresa je: http://jedemesami.bajaktomas.cz/subdom/jedemesami.

Účel zpracování osobních údajů

Rozesílání informačních e-mailů o novinkách na našich webových stránkách uživatelům, kteří se přihlásí o tento odběr pomocí e-mailové adresy nebo registrací na webu.

Právní základ pro zpracování osobních údajů

Zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů

Kontaktní formuláře

Kontaktní formuláře na našich stránkách slouží k evidenci e-mailových adres žadatelů o zasílání novinek prostřednictvím e-mailu a případné dotazy uživatelů. Kdykoli lze zažádat o zrušení odběru novinek a vymazání e-mailové adresy uživatele zasláním žádosti o zrušení správci prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

Uchovávání IP adresy v Google Analytics a ve WP Statistics. Odkaz na podmínky těchto serverů: https://www.google.com/analytics/terms/us.html, https://wp-statistics.com/

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

E-mailová adresa z kontaktních formulářů tohoto webu se uchovává do odvolání odběru uživatelem. Uživatel má právo kdykoli zažádat o zrušení odběru novinek a vymázání své e-mailové adresy, a to zasláním žádosti o zrušení správci prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře.

Právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů

Právo kdykoliv odvolat udělený souhlas se zpracováním osobních údajů pro výše uvedený účel. Učinit tak je možno kontaktním formulářem nebo kontaktním e-mailem správci. Odvoláním souhlasu není dotčeno zpracování osobních údajů před jeho odvoláním.

error: Obsah je chráněn!!